KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 13835515

nr 1383 5515

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Blandteknik / collage, Kvinna. Signerad, 99x69, yttermått inklusive ram: 102x72 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:31:56

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas